MS02-1500
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS02-1500
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 1500 mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bend radius
35 mm
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
1500 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
Stregkode
118297
Brutto vægt
1,00 Kg
Netto vægt
1,00 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Läggs en och en i påse med Etikett till Butik
Artikel datablad
Andre kigger på
MÄTSLANG M16x2 - G1/4"
MÄTSLANG M16x2 - G1/4"
Varenummer:
MS01-0630
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Test hose assy., M16xM16 1
Test hose assy., M16xM16 1
Varenummer:
MS02-1000
Min. bestillingsenhed er:
High pressure test hose. M16 x Pressure gauge
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 10000 mm
Hydraulrör
Hydraulrör
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=6000MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=700MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 750 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 200 mm
Test hose assy., M16xM16 3
Test hose assy., M16xM16 3
Test hose assy., M16xM16
Test hose assy., M16xM16
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=4000MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 5000 mm
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=7000MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 3500 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 2500 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3500 mm
MÅLESLANGE 16X2 - 1/4" 200MM
MÅLESLANGE 16X2 - 1/4" 200MM
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1000 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 750 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3200 mm