MS02-0600
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS02-0600
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=600MM, 630 Bar
Specifications
Dimensions and shipping
Märke namn
Stauff
Package size
Barcode
301411
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
pol
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 500 mm
Partnumber:
MS01-0500
Min. order quantity is:
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 500 mm
Partnumber:
MS02-0500
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1500 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 1000 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 2000 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 1500 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 1000 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 2000 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 750 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3000 mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=400MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=7000MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 3000 mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4 L=300MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=6000MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=700MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - G1/4'', L=630MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 200 mm
MÄTSLANG M16x2 - M16x2, L=4000MM, 630 Bar
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 5000 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 750 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 3500 mm
Högtrycksprovslang, M16 x M16
Högtrycksprovslang, M16 x M16
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 2500 mm
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 3500 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 200 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 2500 mm
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 5000mm
MÄTSLANG M16x2 - G1/4, L=10000MM, 630 Bar
MÄTSLANG M16x2 - G1/4", L=800MM 630 Bar