MS02-1000
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
17 variants
Chosen variant:
MS02-1000
Mätslang M16x2, M16x2, 630 bar, 1000 mm
Specifications
Dimensions and shipping
Böjningsradie
35 mm
Diameter inv.
2 mm
Diameter utv.
5 mm
Längd
1000 mm
Modell kod
SMS-20-1000-B-W3
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tryck max.
630 bar
Package size
Barcode
118295
Gross weight
0,09 Kg
Net weight
0,09 Kg
Country of origin
DEU
Intrastat code
Product information
Läggs en och en i påse med Etikett till Butik
Artikel datablad
Others has been looking for
Mätslang M16x2, G1/4'', 630 bar, 500 mm