4842-30-16-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
15 varianter
Valgt variant:
4842-30-16-SY
PRESSNIPPEL 4842 IM42 SL1 SY
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
30 mm
HEX 1
50 mm
L
173 mm
L1
47 mm
L2
44 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
843069598S
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
50 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
R1
M42x2
Serie
S
Slangdimension
1 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
45 °
Åtdragning moment
210 Nm
ØC
19 mm