4822-20-10-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
30 varianter
Utvald variant:
4822-20-10-SY
Presskoppling Rak Inv-M30, Ø5/8'', Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
20 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
5/8 "
Key size
36 mm
L
70,8 mm
L1
34 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
Sealing material
FKM/FPM (Viton®)
Series
S
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
50 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
225241
Bruttovikt
0,20 Kg
Nettovikt
0,20 Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Rostfri presskoppling L-klass. Invändig MM gänga och 24 gr. kona.
Länkar
Produktdatablad
Produktdatablad
Andra tittar på
5/8" Insert - 1"-14 ORFS male - AISI316