4822-25-12-SY
Utvald variant:
4822-25-12-SY
Presskoppling Rak Inv-M36, Ø3/4'', Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
25 mm
L
82 mm
L1
39 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Nyckelstorlek
46 mm
Slangdimension
3/4 "
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Åtdragning moment
55 Nm