4822-16-08-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
30 variants
Chosen variant:
4822-16-08-SY
Presskoppling Rak Inv-M24, Ø1/2'', Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
16 mm
L
64,5 mm
L1
29,5 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
84804241608S
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
30 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Serie
S
Slangdimension
1/2 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
40 Nm