4810-20-12-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
4810-20-12-SY
Pressnippel rak DKS M30x2
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
20 mm
L
76 mm
L1
37 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
32 mm