4842-12-05-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
15 varianter
Utvald variant:
4842-12-05-SY
PRESSNIPPEL 4842 IM20 SL5/16SY
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
12 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
24 mm
Packningsmaterial
S
Slangdimension
5/16 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
45 °
Åtdragning moment
30 Nm