4822-38-20-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
4822-38-20-SY
Presskoppling Rak Inv-M52, Ø1.1/4'', Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
44 mm
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
C
25,5 mm
Diameter pipe
38 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
1.1/4 "
Key size
60 mm
L
104,6 mm
L1
54,5 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
Sealing material
FKM/FPM (Viton®)
Series
S
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
280 Nm