4822-12-06-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
4822-12-06-SY
Presskoppling Rak Inv-M20, Ø3/8'', Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
12 mm
HEX 1
24 mm
L
56 mm
L1
29,5 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
24 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
R1
M20x1,5
Serie
S
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
0 °
Åtdragning moment
30 Nm
ØC
7 mm
ØD
7 mm