16GS20FLC60-050
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
16GS20FLC60-050
Presskoppling GS 60B, Ø 1'', SAE 1 1/4'', Caterpillar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
163 mm
B
106 mm
D
1"
DN
25 mm
Diameter fläns
54 mm
E
50 mm
Fläns
1.1/4 "
Fläns SAE/DIN
6000 PSI
K
54 mm
Modell kod
16GS-20FLC60-050
Märke namn
Gates
O-ring
37,69X3,53 mm
Passar till
Caterpillar®
Shore
90
Slangdimension
1 "