06G10MDL
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
06G10MDL
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Utv-M16- DKL-10
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
51 mm
Angle
0 °
B
23,1 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
DN
10 mm
Diameter pipe
10 mm
H
17 mm
Hose coupling type
Med hylsa
Hose size
3/8 "
Model code
6G-10MDL
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Series
L
Surface treatment
TuffCoat™
Thread outer
M16x1,5
Working Pressure
38,5 MPa