06G10FDHORX
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
18 varianter
Valgt variant:
06G10FDHORX
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-M18-DKO-10S
Specifications
Dimensions and shipping
A
55 mm
B
27,1 mm
D
3/8"
DN
10 mm
Diameter rör
10 mm
H
22 mm
Modell kod
6G-10FDHORX
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
38 - 42 Nm