06G12MDH
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
06G12MDH
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Utv-M20-DKS-12
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
57,5 mm
Angle
0 °
B
29,6 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
3/8"
DN
10 mm
Diameter pipe
12 mm
H
24 mm