06G14FDHORX
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
06G14FDHORX
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-M22-DKO-14S
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
58 mm
B
30,1 mm
DN
10 mm
Diameter rör
14 mm
H
27 mm
Modell kod
6G-14FDHORX
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
52 - 58 Nm