06G14MDH
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
06G14MDH
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Utv-M22-DKS-14
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
59,5 mm
B
31,6 mm
D
3/8"
DN
10 mm
Diameter rör
14 mm
Gänga utv.
M22x1,5
H
24 mm