06G10MSP
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
06G10MSP
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Studs 10 mm
Specifications
Dimensions and shipping
A
67,5 mm
Angle
0 °
B
39,6 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
3/8"
DN
10 mm
Hose coupling type
Med hylsa
Hose size
3/8 "
I
10 mm