06GS14FDHORX45
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
06GS14FDHORX45
3/8" Insert - (14S) M22x1.5 female - 45°
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
88,8 mm
B
53 mm
D
3/8"
Diameter rör
14 mm
E
21 mm
H
27 mm
Modell kod
6GS-14FDHORX45
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
45 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
52 - 58 Nm