06G10MDH
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
06G10MDH
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Utv-M18-DKS-10
Specifications
Dimensions and shipping
A
55 mm
B
27,1 mm
D
3/8"
DN
10 mm
Diameter rør
10 mm
Gevind udvendig
M18x1,5
H
19 mm