06G10MFFOR
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
06G10MFFOR
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Utv-ORFS-1''
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
64 mm
B
36,1 mm
DN
10 mm
Gänga utv.
1-14 ORFS
H
27 mm
Modell kod
6G-10MFFOR
Märke namn
Gates
Nyckelstorlek
27 mm
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Med hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Pakke str.
Stregkode
199906
Brutto vægt
0,15 Kg
Netto vægt
0,15 Kg
Oprindelsesland
USA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Utvändig UN-gänga med plan tätyta och O-ring.
Artikel datablad
Andre kigger på
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-G3/8''
Varenummer:
06G06FBSPORX
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-JIS/G-3/8'', Toyota
Varenummer:
06G06FJISX
10 st
Min. bestillingsenhed er:
Presskoppling Rak, Utv-NPTF
Presskoppling Rak, Utv-NPTF
06G06MPX
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-ORFS-13/16''
06G08FFORX
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Inv-JIC-9/16''
06G06FJX
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Utv-JIC-3/4''
06G08MJ
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Studs 12 mm
06G12MSP
100 st
Presskoppling Rak, Ø3/8'', Studs 10 mm