06GS12FDHORX
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
14 varianter
Valgt variant:
06GS12FDHORX
Presskoppling GS Rak, Ø3/8'', Inv-M20-DKO-12S
Specifications
Dimensions and shipping
A
73 mm
B
37,2 mm
D
3/8"
Diameter rör
12 mm
H
24 mm
Modell kod
6GS-12FDHORX
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
3/8 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
48 - 52 Nm