10GS20FDHORX45
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
10GS20FDHORX45
Presskoppling GS 45°, Ø5/8'', Inv-M30-DKO-20S
Specifications
Dimensions and shipping
A
121,6 mm
B
71,3 mm
D
5/8"
Diameter rör
20 mm
E
24,9 mm
H
36 mm
Modell kod
10GS-20FDHORX45
Märke namn
Gates
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
500 hours salt spray ASTM B-117
Serie
S
Slangdimension
5/8 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
45 °
Ytskiktbehandling
TuffCoat™
Åtdragning moment
105 - 115 Nm