SNA-381-B-S-O-12
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
SNA-381-B-S-O-12
Nivåglas 381 c/c M12
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Monteringshålavstånd
381 mm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryck max.
2 bar
Åtdragning moment
8 Nm