SNA-127-B-N-T-12
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
SNA-127-B-N-T-12
Nivåglas med termometer, 127 CC, M12
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Monteringshålavstånd
127 mm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryck max.
2 bar
Åtdragning moment
8 Nm