SNA-254-B-N-T-12
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
SNA-254-B-N-T-12
Nivåglas med termometer, 254 CC, M12
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Montagehulsafstand
254 mm
Mærke navn
Stauff
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm
Tryk maks.
2 bar
Pakke str.
Stregkode
212825
Brutto vægt
0,34 Kg
Netto vægt
0,34 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Andre kigger på
Alu-tank With plug
Alu-tank With plug
Varenummer:
CP10
Min. bestillingsenhed er:
Nivåglas Aluminium, G1 1/2''
Nivåglas Aluminium, G1 1/2''
Varenummer:
TLA-R11/2
Steel cover for alu-tank
Steel cover for alu-tank
CCP10
Level Glass - aluminium 1"BSP
Level Glass - aluminium 1"BSP
TLA-R1
CP75A
Nivåglas Aluminium, G2''
Nivåglas Aluminium, G2''
TLA-R2
Visual oil level indicator - 254mm/M12
LVK30AM122SS
Level Glass with level indicat Without thermometer l2=254 MM
SNK-254-V-C-O-12
Dräneringsventil G1/4-M22
Dräneringsventil G1/4-M22
VS-G14-22
Dräneringsventil M 20X1,5-M26
Dräneringsventil M 20X1,5-M26
VS-20-26
Dräneringsventil 1/2 UNF-M22
Dräneringsventil 1/2 UNF-M22
VS-12U-22
Dräneringsventil M24X2-M26 MSG
Dräneringsventil M24X2-M26 MSG
VS-24X2-26
Dräneringsventil M18-M22
Dräneringsventil M18-M22
VS-18-22
Dräneringsventil M24-M26 MSG
Dräneringsventil M24-M26 MSG
Skyddshuv M22
Skyddshuv M22
SCHR-KA22
PVC-slang L=250mm
PVC-slang L=250mm
WAST-22/250
Dräneringsventil 1"UNF-M26
Dräneringsventil 1"UNF-M26
VS-1U-26
PVC-slang L=250mm
PVC-slang L=250mm
AST-26/250
Tätning Nivåglas, M12
Tätning Nivåglas, M12
SNA-SEAL-12
2-way oil drain valve MM x MM
2-way oil drain valve MM x MM
Dräneringsventil M36-M26 MSG
Dräneringsventil M36-M26 MSG
Dräneringsventil G3/8-M22
Dräneringsventil G3/8-M22
VS-G38-22
Dräneringsventil M18-M26
Dräneringsventil M18-M26
Dräneringsventil M12x1.25-M22
Dräneringsventil M12x1.25-M22
VS-12X1.25-22
Dräneringsventil M28-M26 MSG
Dräneringsventil M28-M26 MSG
PVC-slang L=500mm
PVC-slang L=500mm