C22S3-D12K1/11
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
C22S3-D12K1/11
Spole Duplomatic DS3 12VDC DIN ID=22 L=50
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv.
22 mm
Effekt W
33 W
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
50 mm
Märke namn
Duplomatic
Spänning
12 V
Ström
DC
Förpackningsstorlek
Streckkod
311413
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Spole Duplomatic 12VDC