Spole M16-110RA-22W-DN
Spole M16-110RA-22W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Brand Name
Danfoss
Current type
AC
Diameter inner
16.15 mm
Length
50.2 mm
Model
M16
Model code
M16-110RA-22W-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
22 W
Protection class
IP 65
Rectifier built-in
Ja
Voltage
110 V