Spole M16-12D-26W-DN
Spole M16-12D-26W-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
16.15 mm
Effekt W
26 W
Længde
50.2 mm
Model
M16
Model kode
M16-12D-26W-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
12 V