Spole M13-240RA-17W-DN
Spole M13-240RA-17W-DN
Varenummer:
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
DIN-stik m/ensretter 1,0 amp VDR S53209NR051
Varenummer: MPM132-09NI
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
13.15 mm
Effekt W
17 W
Ensretter indbygget
Nej
Længde
39.3 mm
Model
M13
Model kode
M13-240RA-17W-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
230 V