6KVH06-012
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
6KVH06-012
Magnetspole 12Vdc
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
22.1 mm
Effekt W
30 W
Længde
53 mm
Mærke navn
Poclain hydraulics
Spænding
12 V
Stiktype
DIN 43650 Form A
Strømtype
DC
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,36 Kg
Net weight
0,36 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Magnetspole 12Vdc