Spole M16-220RA-22W-DN
Spole M16-220RA-22W-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
DIN-stik m/ensretter 1,0 amp VDR S53209NR051
Artikelnummer: MPM132-09NI
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
16.15 mm
Effekt W
22 W
Ensretter indbygget
Ja
Længde
50.2 mm
Model
M16
Model kode
M16-220RA-22W-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
230 V