SPCOU24AC
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SPCOU24AC
24Vdc magnetspole DHU med # ensretter til 24Vac-50/60Hz
Tillbehör (2)
Reservdelar (1)
Conn. with VDR+LED 24V. Green
Artikelnummer:
A06C4B
Conn. with VDR+LED 24V. Yellow
Artikelnummer:
A06C4H
DIN-stik med ensretter 3,0 amp
MPM142-09NI
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
18 mm
Effekt W
33 W
Farve
Rød
Længde
39 mm
Model kode
SP-COU24AC
Mærke navn
Atos
Spænding
24 V
Stiktype
DIN 43650 Form A
Strømtype
DC
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,20 Kg
Nettovikt
0,20 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Magnetspole for Atos NG06 ventil.
Nominel spænding: +/-10% af mærkespænding.