SPCOL24DC
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SPCOL24DC
24Vdc magnetspole DHL u.stik
Specifications
Dimensions and shipping
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
23.3 mm
Effekt W
29 W
Ensretter indbygget
Nej
Isoleringsklasse
H
Korrosions resistens
200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Længde
36.5 mm
Mærke navn
Atos
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Spænding
24 V
Stiktype
DIN EN 175301-803 Form A
Strømtype
DC
Temperatur omgivelse maks.
+70 °C
Temperatur omgivelse min.
-30 °C
Package size
Barcode
Gross weight
0,25 Kg
Net weight
0,25 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
24Vdc magnetspole DHL u.stik