SPCOL12DC
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
SPCOL12DC
12Vdc magnetspole DHL u.stik
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
23.3 mm
Effekt W
29 W
Ensretter indbygget
Nej
Isoleringsklasse
H
Korrosions resistens
200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Længde
36.5 mm
Mærke navn
Atos
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Spænding
12 V
Stiktype
DIN EN 175301-803 Form A
Strømtype
DC
Temperatur omgivelse maks.
+70 °C
Temperatur omgivelse min.
-30 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
0,26 Kg
Nettovikt
0,26 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
12Vdc magnetspole DHL u.stik