MR-045-O-24DC
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
MR-045-O-24DC
Spole Poclain NG6 24 VDC
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Poclain hydraulics
Current type
DC
Diameter inner
22.1 mm
Length
53 mm
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
29 W
Voltage
24 V
Package size
Barcode
217839
Gross weight
0,36 Kg
Net weight
0,36 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Magnetspole 24Vdc