MR-060-O-230AC
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
2 varianter
Utvald variant:
MR-060-O-230AC
Spole Poclain NG10 230 VAC
Tillbehör (1)
KONTAKT MPM DIN-A LIKR+VAR+LED 220VAC
Varenummer:
53209TR2220V
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
31.1 mm
Effekt W
45 W
Längd
73 mm
Märke namn
Poclain hydraulics
Spänning
230 V