MR-045-O-230AC
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
MR-045-O-230AC
Spole Poclain NG6 230 VAC
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
22.1 mm
Effekt W
30 W
Længde
53 mm
Mærke navn
Poclain hydraulics
Spænding
230 V