SNA-127-B-N-O-12
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
SNA-127-B-N-O-12
Nivåglas, 127 CC, M12
Specifications
Dimensions and shipping
Monteringshålavstånd
127 mm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryck max.
2 bar
Åtdragning moment
8 Nm