SNA-127-B-N-T-10
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
SNA-127-B-N-T-10
Nivåglas med termometer, 127 CC, M10
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Mounting holes spacing
127 mm
Pressure max.
2 bar
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm
Package size
Barcode
212819
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Level Glass with thermometer- -10+80.M12
Partnumber:
SNA-254-B-N-T-12
Min. order quantity is:
Alu-tank With plug
Alu-tank With plug
Partnumber:
CP10
Nivåglas Aluminium, G1 1/2''
Nivåglas Aluminium, G1 1/2''
TLA-R11/2
Steel cover for alu-tank
Steel cover for alu-tank
CCP10
Level Glass - aluminium 1"BSP
Level Glass - aluminium 1"BSP
TLA-R1
CP75A
Nivåglas Aluminium, G2''
Nivåglas Aluminium, G2''
TLA-R2
Visual oil level indicator - 254mm/M12
LVK30AM122SS
Level Glass with level indicat Without thermometer l2=254 MM
SNK-254-V-C-O-12
Dräneringsventil G1/4-M22
Dräneringsventil G1/4-M22
VS-G14-22
Dräneringsventil M 20X1,5-M26
Dräneringsventil M 20X1,5-M26
VS-20-26
Dräneringsventil 1/2 UNF-M22
Dräneringsventil 1/2 UNF-M22
VS-12U-22
Dräneringsventil M24X2-M26 MSG
Dräneringsventil M24X2-M26 MSG
VS-24X2-26
Dräneringsventil M18-M22
Dräneringsventil M18-M22
VS-18-22
Dräneringsventil M24-M26 MSG
Dräneringsventil M24-M26 MSG
Skyddshuv M22
Skyddshuv M22
SCHR-KA22
PVC-slang L=250mm
PVC-slang L=250mm
WAST-22/250
Dräneringsventil 1"UNF-M26
Dräneringsventil 1"UNF-M26
VS-1U-26
PVC-slang L=250mm
PVC-slang L=250mm
AST-26/250
Tätning Nivåglas, M12
Tätning Nivåglas, M12
SNA-SEAL-12
2-way oil drain valve MM x MM
2-way oil drain valve MM x MM
Dräneringsventil M36-M26 MSG
Dräneringsventil M36-M26 MSG
Dräneringsventil G3/8-M22
Dräneringsventil G3/8-M22
VS-G38-22
Dräneringsventil M18-M26
Dräneringsventil M18-M26
Dräneringsventil M12x1.25-M22
Dräneringsventil M12x1.25-M22
VS-12X1.25-22
Dräneringsventil M28-M26 MSG
Dräneringsventil M28-M26 MSG
PVC-slang L=500mm
PVC-slang L=500mm