SNA-254-B-N-O-12
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
SNA-254-B-N-O-12
Nivåglas, 254 CC, M12
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
SNA-254-B-N-O-12
Monteringshålavstånd
254 mm
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryck max.
2 bar
Åtdragning moment
8 Nm