SNA-254-B-N-T-10
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
21 varianttia
Valittu variantti:
SNA-254-B-N-T-10
Nivåglas med termometer, 254 CC, M10
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Monteringshålavstånd
254 mm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryck max.
2 bar
Åtdragning moment
8 Nm