SNA-176-B-S-O-10
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
SNA-176-B-S-O-10
Nivåglas, 176 CC, M10
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Mounting holes spacing
176 mm
Pressure max.
2 bar
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
8 Nm
Package size
Barcode
296689
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
Nivåglas, 176 CC, M10
Artikel datablad
Others has been looking for
Level Glass with thermometer- -10+80.M12
Partnumber:
SNA-254-B-N-T-12
Alu-tank With plug
Alu-tank With plug
Partnumber:
CP10
Nivåglas Aluminium, G1 1/2''
Nivåglas Aluminium, G1 1/2''
TLA-R11/2
Steel cover for alu-tank
Steel cover for alu-tank
CCP10
Level Glass - aluminium 1"BSP
Level Glass - aluminium 1"BSP
TLA-R1
CP75A
Nivåglas Aluminium, G2''
Nivåglas Aluminium, G2''
TLA-R2
Visual oil level indicator - 254mm/M12