SNA-254-B-N-O-10
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
SNA-254-B-N-O-10
Nivåglas, 254 CC, M10
Specifications
Dimensions and shipping
Monteringshålavstånd
254 mm
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryck max.
2 bar
Åtdragning moment
8 Nm