SNA-076-B-N-T-12
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
SNA-076-B-N-T-12
Nivåglas med termometer, 76 CC, M12
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Montagehulsafstand
76 mm
Mærke navn
Stauff
Temperatur maks.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
8 Nm
Tryk maks.
2 bar