RSGU1-16-12-W4
Förpackningsstorlek:
200 st
Minsta beställningskvantitet:
200 st
SE ANDRA VARIANTER
73 varianter
Utvald variant:
RSGU1-16-12-W4
Gummiklammer, 16mm, B=12, För M5, W4
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
5,0 mm
Diameter inv.
16 mm