Klamma 10mm RLGU1-10-12
Klamma 10mm RLGU1-10-12
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Bredd
12.7 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
10 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Förpackningsstorlek
100 st
Streckkod
295437
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
swe
Intrastat artikelkod
Klamma 10mm RLGU1-10-12