Klamma 8mm RLGU1-8-12
Klamma 8mm RLGU1-8-12
Partnumber:
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
Bredd
12 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
7.9 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink coating (CR III)
Package size
100 st
Barcode
295436
Gross weight
0,01 Kg
Net weight
0,01 Kg
Country of origin
swe
Intrastat code
Klamma 8mm RLGU1-8-12