RSGU1-26-15
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
144 variants
Chosen variant:
RSGU1-26-15
Rubber lined p-clip 26.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
15 mm
Diameter bulthål
6,0 mm
Diameter inv.
26 mm
Materialkvalitet
1,0935
Märke namn
Mikalor
Packningsmaterial
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Tillverkningsmaterial
Steel
Ytskiktbehandling
Zinc coating (CR III)
Package size
100 st
Barcode
164637
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ESP
Intrastat code
Product information
Rubber lined p-clip 26.0 mm Band width: 15mm for M6 screw