RSGU1-24-20-W4
Pakke str.:
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
SE ANDRE VARIANTER
73 varianter
Valgt variant:
RSGU1-24-20-W4
GUMMIKLAMMER 1-24-20
Specifications
Dimensions and shipping
Bredde
20 mm
Diameter bolthul
8,0 mm
Diameter indvendig
24 mm